Proces jasełkowy w III RP c.d.

 1

Proces jasełkowy w III RP c.d. – Kraków, Sąd Okręgowy  [rozprawa  17 maja 2016 r.]

(dokumentacja – Józef Wieczorek) 

3

5

11

14

22

25

 

33

 

Hisilicon Balong

 

Moje zdumienie sądem nad j a s e ł k a m i !

 17 Maja 2016 r. odbył się sąd nad nieszczęsnymi  j a s e ł k a m i , pastorałkami i aniołkami. Sąd rozegrał się w Krakowie przy Rondzie Mogilskim, pawilon K p.614 o godz.9 oo aż do 12 oo, w którym uczestniczyła publiczność i ja.

Przysłuchiwaliśmy się „karnie „uciszani, bowiem „nerwy nam puszczały” a powód tych zmagań- naszych emocji z rozsądkiem był okrutnie trudny ! Dlaczego ?

Oto na rozprawie pani Dyrektor pewnego przedszkola w Bieżanowie domagała się przeprosin publicznych w internecie, odszkodowania w kwocie 10 000 .- które ofiarowałaby ponoć na zwierzątka bezdomne za narażenie na szwank dóbr osobistych, gdyż wiadomość o inwigilacji dzieci,nauczycieli jak też rodziców umieściło Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Internecie po uzgodnieniu i na prośbę poszkodowanych rodziców przez p. Dyrektor, która swą władzę sprawowała oj,,oj..wiele lat- jeszcze w czasach PRL. Chyba zwolenniczka ideologii GENDER utrudniała dostęp do lekcji religii i owszem wychowawcom zabraniała nauczania pastorałek, kolęd czy przedstawień teatralnych – j a s e ł e k.
Rodzice umieszczając w przedszkolu państwowym swoje maluszki liczyli na ich p e ł n y rozwój -w tym rozwój duchowy-religijny (co im gwarantuje KONSTYTUCJA RP)- poprzez organizowanie zajęć jasełkowych w okresach Bożego Narodzenia, śpiew pastorałek,kolęd i nauki religii.

Okazało się jednak, że ta p. Dyrektor zwyczajnie zabraniała, utrudniała, szykanowała różnymi metodami i sposobami wszystkich. Nawet na zajęciach plastycznych dzieciom wolno było malować wyłącznie d i a b e ł k i lecz a n i o ł k ó w już nie !

Argumentowała swoje decyzje (w sądzie) tym, że 4-5 latki nie rozumieją tekstu kolęd i trzeba im dopiero wyjaśniać-a to byłoby nauczaniem religii… a to byłoby… niewłaściwe dla dzieci (rzekomo nie wierzących ..?) – plątała się w wypowiedziach ..by nie przyznać, że edukacja genderowska wyklucza takie zajęcia. Zaleca za to edukację seksualną (teatrzyki z przebieraniem się w stroje innej płci – dziewczynki za chłopców, chłopcy za dziewczynki by rozmydlić tożsamość płciową już od lat przedszkolnych) – w ramach lekcji o rodzinie ! (dopisek mój).

Zastraszani rodzice w końcu poszli po rozum do głowy i wezwali pomoc- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, które po zbadaniu sprawy, konsultacjach z odpowiednimi władzami – w tym prezydenta Majchrowskiego (ten -niestety …hmm.wiadomo..) zadziałali jak należy w obronie P R A W obywatelskich rodziców. No i sąd rozpatrzy s p r a w ę WAGI PAŃSTWOWEJ – OCZYWIŚCIE UNIJNEJ również i pewnie MIĘDZYNARODOWEJ, wyrokiem dnia 31 Maja 2016 w tym samym Sądzie.


Teraz moja refleksja.


III RP to spadkobierca sowieckich zasad wychowawczych, nadal działają ich wychowankowie systemu niszczącego tożsamość państwową, narodową i chrześcijańską. Krecią robotę realizują niszcząc narodowość, korzenie-fundament kultury łacińskiej-chrześcijańskiej i mają pracę w obecnych czasach.

Działają jawnie lub skrycie podkopując fundamenty odradzania się zdrowego państwa polskiego, które realizuje nowy Rząd, wybrany demokratycznie i uczciwie przez naród.


Gdyby te inwigilacje w przedszkolach dokonywała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (za PRL – Urząd Bezpieczeństwa) to ..”nie dziwi nic” bo wiemy kim są, ale n a u c z y c i e l ?
Wychowawca maluchów ..z pewnością walcząca u boku KOD o demokrację i tolerancję na ulicznych puczach. Nie wolno własnych dewiacji, czy upodobań, przelewać na dzieci nieświadome manipulacji,również przez zastraszanie środowiska przedszkolnego.


BĄDŹMY CZUJNI !


Z wyrazami szacunku dla czytających – Sława Bednarczyk

por. także :

Proces jasełkowy w III RP [ rozprawa 12 stycznia 2016 r.]

https://wkrakowie2016.wordpress.com/2016/01/14/proces-jaselkowy-w-iii-rp/

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Proces jasełkowy w III RP c.d.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s